Nutriway En İyi En Dogal Vitamin

1939’dan beri NUTRILITE/NUTRIWAY* adı bitkisel beslenme destek ürünlerinde doğal bütünlük ve mükemmel beslenme desteği çin güvenilir bir marka olmuştur.

70 yılı aşkın bir süreden beri NUTRILITE/ NUTRIWAY markası beslenme ve araştırma, yenilikler ve kalite standartları oluşumunda lider olmuştur. NUTRILITE/ NUTRIWAY ürünleri 50’den fazla ülkede satılmakta, bütün dünyada milyonlarca insana sağlık ve zinde yaşam arayışında yeni olanaklar sunmaktadır. İnsan sağlığı ve zindeliğine olan sarsılmaz bağlılığı ile NUTRILITE/ NUTRIWAY markası beslenme sağlığı üzerine odaklanmaya devam ederek sektördeki saygın yerini korumaktadır. 

NUTRILITE/NUTRIWAY Dünya’nın önde gelen vitamin, mineral ve beslenme destek ürünleri markasıdır  

(Euromonitor International tarafından yapılan araştırmayla desteklenen 2005 satışlarına dayanmaktadır).

 2005’de NUTRILITE/NUTRIWAY markası bütün beklentilerin üzerine çıktı. Marka, beslenme ve zindelik alanında saygın bir ses olarak yalnız liderlik rolünü korumakla kalmadı; vitamin ve beslenme destek ürünleri pazarından daha büyük bir pay aldı.  

NUTRILITE/NUTRIWAY* kendi sertifikalı organik çiftliklerinde bitkileri yetiştiren, hasat eden ve işleyen tek küresel vitamin ve mineral markasıdır.  

(Uluslararası pazar araştırma firması Euromonitor Danışmanlık tarafından yapılan bağımsız incelemeye dayanmakta ve çiftliklerin bulunduğu ülkelerdeki yasalara göre resmi onay kurumları tarafından sertifika verilmektedir.) 

NUTRILITE/NUTRIWAY bitki konsantrelerinde kullanılan bitkiler organik ve sürdürülebilir tarım yöntemlerine göre yetiştirilmiştir. Zararlı pestisidler (böcek öldürücü maddeler), herbisidler (zararlı ot öldürücü maddeler) veya kimyasal gübreler yerine biz bu işleri doğanın yapmasını sağlıyoruz. 

Euromonitor nedir ?

Euromonitor, uluslararası bir araştırma kuruluşu ve önde gelen bir küresel pazar bilgisi sağlayıcısıdır. Kuruluş, bu amaçla tüketici pazarlarında ve endüstriyel pazarda uluslararası eğilimleri izler. Çalışmaları ve hizmetleri uluslararası iş çevreleri tarafından çok güvenilir ürünler olarak kabul edilir. Kuruluşun 5000'in üzerinde aktif müşterisi bulunmaktadır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !